26.1 C
Kathmandu
Thursday, May 23, 2024

रविका दुई विकल्प: भौंतिक पूर्वधार मन्त्रालयको जिम्मा लिने की सरकार छाड्ने

गृहमन्त्रालयको जिम्मेवारी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीलाई दिन नसक्ने अडानमा रहेका प्रधानमन्त्री पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीलाई भौतिक पुर्वधार तथा यातायात मन्त्रालयको जिम्मा लिन प्रस्ताव गरेका छन् । 

प्रधानमन्त्री प्रचण्डको यो प्रस्ताव सँगै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सभापति रवि लामिछानेका अघि अब दुई विकल्प देखिएका छन् । गृहमन्त्रीको अडानबाट पछि फर्किएर उनले भौतिक पूर्वधार मन्त्रालयमा चित्त बुझाउनु पर्ने छ वा सरकारबाट बाहिरिने निर्णय गर्नुपर्ने छ ।

रास्वपाको केन्द्रिय कार्यालय बसुन्धारमा अहिले जारी केन्द्रिय कमिटी र संसदीय दलको संयुक्तको बैठकमा प्रधानमन्त्री प्रचण्डको यहि प्रस्तावमा छलफल भइरहेको बताइएको छ।

बैठकमा गृहमन्त्री पार्टीलाई नदिने हो भने सरकारबाट बाहिरनु पर्ने धारणा केहि सदस्यहरुले राखेका छन् । कतिपयले भने सरकारबाट बाहिरिएर आफ्नो दललाई राजनीतिक अस्थिरताको कारकमा देखाउन नहुने भन्दै भौतिक पूर्वधार तथा यातायात मन्त्रालयमा चित्ता बुझाउनु पर्ने धारणा राखेका छन ।

गृहमन्त्रालय आफ्नो पार्टीले पाउनु पर्ने भन्दै रास्वपाले दिएको २ दिनको समय सीमा सकिनै लाग्दा प्रधानमन्त्रीको नयाँ प्रस्तावमा बैठकले लिने निर्णयलाई महत्वका साथ हेरिएको छ।   

अन्य सामाग्री जुन तपाईलाई मन पर्नसक्छः

Check out other tags:

मनपराइएका अन्य पोष्टहरु